Reishi- spokój w twojej duszy
12.jpg Herbatka z reishi od dawna była stosowana w medycynie chińskiej, teraz są te grzyby bardziej poznawane, dużo badań klinicznych jest prowadzonych w celu poznania ich wpływu na organizm ludzki.
Ja także się pokuszę i wkrótce dołączę do grona użytkowników. Co mnie przekonało?
Przeczytaj  i przekonaj się sam.
czytaj całość »
Cordyseps – maczużnik lub yartsa gunbu
10.jpg

Wszystko to jeden grzyb, ten sam. Świat jest niesamowity, pełen dziwnych stworzeń, tu mamy bajkę w której piękna gąsienica zamienia się w motylka, nie… To nie ta bajka, w tej piękna gąsienica zamienia się w grzyba, jeśli ją zainfekuje to tak będzie, jeśli przetrwa to zamieni się w motylka.
Zrób sobie kawę z grzybem, usiądź wygodnie, kliknij w link i obejrzyj walkę o przetrwanie na naszej planecie.

czytaj całość »
Soplówka jeżowata - czy pomaga na wszystkie dolegliwośći?
6.jpg
  •  Piję ją codziennie, przez 3 miesiące.
    Niby nic, a jednak coś. Coś małego, co w działaniu daje wielkie efekty. Było o kwiatach, a dziś o grzybach, w końcu jesień mamy. Ale ten grzyb, jest wyjątkowy, u nas chroniony, a rosnący na drzewach. Mowa o soplówce jeżowatej, zapraszam do poznania jej wspaniałych właściwości w te pochmurne dni doda wam koloru.
czytaj całość »
Chaga - w walce o zdrowie
4.jpg

Chaga czyli błyskoporek podkorowy, huba brzozowa bo nazw ma wiele, została zauważona już dawno na półkuli północnej. Pita jako herbata poprzez ubogie osoby mieszkające na Syberii, spowodowała, że zachorowania na nowotwory były tam bardzo rzadkie, myślę, że pomimo badań na ten temat. Należy wziąć pod uwagę także otoczenie osób, które tam mieszkają wśród natury, nie objadający się „dobrami” zachodu.


czytaj całość »
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoplo.pl